Prodej jahod

Prodej výběrových jahod je v naší prodejně v obci Vraňany 230.

Jak se k nám dostanete?
Autem
- cesta do jahodárny je značena od sjezdu z dálnice D8 exit 18 Nová Ves, směrem na Mělník, první odbočka vpravo až do jahodárny Vraňany.
Vlakem
- Praha - Děčín  vystupujte ve vlakové stanici Mlčechvosty, zastávka je cca 400 m od naší prodejny.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jahody se prodávají cca od 20.května do 30.června. Jahody se balí od 250g až po větší balení po 3kg jahod. Každé balení je označeno etiketou „České jahody“.
Nepravidelné odběry jahod není třeba objednávat, ale dodávky jahod pro obchodníky je nutné zajistit den před expedicí. V době sklizně je možné si jahody koupit 7 – 20 hod. a vždy čerstvé.

Cena 1kg jahod je závislá na kvalitě jahod a vývoji nabídky a poptávky. České jahody jsou významně kvalitnější od jahod dovážených. Kvalita jahod není pouze velikost a pevnost, nejdůležitější je zdravotní nezávadnost.

Děkujeme všem zákazníkům za projevenou důvěru a přejeme dobrou chuť.

Jahody

Jahody jsou nejžádanějším a velmi atraktivním ovocem po celém světě. V našich klimatických podmínkách jahody dozrávají jako první ovoce výtečné chuti, příjemného aroma s velkým množstvím vitamínů v čerstvém stavu.
Kvalitní čerstvé jahody jsou pro lidský organismus významným zdrojem vitamínů, hlavně vitamínu C a minerálních látek, proto jsou jahody pohlazením nejen pro Vaše smysly, ale i požitkem pro Váš organismus. Kvalitní jahody jsou výhradně jahody tuzemské, pěstované v našich klimatických podmínkách standardním způsobem jako na vlastní zahrádce.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.