Jahodárna Vraňany

IMG_0825 

Farma jahodárna Vraňany Hanč byla založena v roce 1998 bratry Milanem a Radkem Hančovými. Navázala na rodinnou tradici zemědělského hospodaření a zahradnictví. V roce 2000 jsme poprvé uskutečnili samosběr plodů.

  • V roce 2001 jsme založili množitelské porosty jahodníku, díky nimž jsme se dostali na trh se sazenicemi v celé České republice.
  • V roce 2003 jsme nabídku rozšířili o sazenice kontejnerované. V závěsných nádobách, stáleplodící a jednouplodící velkoplodé v multiplatech.
  • V roce 2005 jsme dokončili mrazírnu, chladírnu a prodejnu sazenic a plodů jahod v areálu jahodárny.

  

V současnosti hospodaříme na ploše 300 ha. Hlavní téma farmy je pěstování jahod a sazenic jahodníku a následně jejich prodej. Na farmě obděláváme půdu s největší péčí. Půdu zúrodňujeme a vracíme ji přirozenou hodnotu. Vše co pěstujeme je za pomoci nejnovějších technologií, abychom mohli být konkurence schopní a drželi vysokou kvalitu svých produktů. Pěstujeme také zeleninu a další ovoce. Během celého roku nás můžete osobně navštívit a seznámit se s naší farmou.
Pořádáme několik tématických akcí s programem pro Vaše děti

Díky tomu, že produkujeme kvalitní sazenice jahod po kterých je stále větší a větší poptávka jsme NEJVĚTŠÍM PRODUCENTEM SAZENIC JAHOD V ČR.

Sazenice jahodníku dodáváme do několika stovek zahradnictví, zahradních center a květinek. Jsme profesionálové ve svém oboru a snažíme se dělat všechny práce kvalitně a ošetřovat rostliny velice zodpovědně.

V současné době jsme jednou z největších firem v České republice zabývající se množením jahodníku.V naší sbírkové výsadbě se nachází cca 35 odrůd velkoplodého jahodníku.

Plochy jahodníku nadále rozšiřujeme a snažíme se zákazníkům nabídnout zdravé české jahody a kvalitní certifikované sazenice.

Prodej jahod

Prodej výběrových jahod je v naší prodejně v obci Vraňany 230. Jak se k nám dostanete?Autem - cesta do jahodárny je značena od sjezdu z dálnice D8 exit 18 Nová Ves, směrem na Mělník, první odbočka vpravo až do jahodárny Vraňany. Vlakem - Praha - Děčín  vystupujte ve vlakové stanici Mlčechvosty, za...

Sklizeň jahod

AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE Z NAŠICH PLANTÁŽÍ NALEZNETE NA NAŠEM FACEBOOKU   Balení jahod bude ve vaničkách 500g, 1000g, košík 3kg, bedýnka 5kg Naše prodejna pro Vás je otevřena denně, můžete zde zakoupit kromě sadby jahod, sazenice maliníku, ostružin, okrasné dřeviny, speciální substráty a hnojiva, saze...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.